Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia, jak pracujemy i co mówią o nas klienci?

Doświadczenie

Nasz zespół działa na rynku usług szkoleniowo-rozwojowych od 20 lat. Znamy tę branżę i jej dynamikę od podszewki, śledzimy trendy.

Świeże spojrzenie

Wnosimy zewnętrzną optykę, ponieważ ciężko dostrzec pewne problemy, ich przyczyny i zależności, kiedy jest się zanurzonym w organizacji i zakotwiczonym w zespole. 

Skuteczność

Klienci mówią o nas, że potrafimy okiełznać nawet niewygodne sytuacje międzyludzkie, jak i zaproponować konsensus w formie akceptowalnego rozwiązania systemowego.

Kompleksowość

Opiekujemy się całym procesem od diagnozy i organizację szkolenia, aż do wdrożenia i doradztwa, aby przełożył się na rezultat biznesowo-finansowy. 

Dedykowane rozwiązania

Klienci podkreślają, że opracowane przez nas diagnozy odzwierciedlają faktyczne potrzeby i wyzwania przedsiębiorstw, ich kadr zarządzających i pracowniczych.

Kontakty

Mamy rozległe kontakty w środowisku trenerów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dostarczymy specjalistów ze sprawdzonym know-how.

Etyka

Kierujemy się etycznym podejściem. Nasi trenerzy nie są z przypadku, nie forsujemy też rozwiązań, do których nie mamy pewności, że zadziałają. 

Terminowość

Nie musisz dzwonić wielokrotnie i pilnować projektu. To my czuwamy, abyś nie przegapił nieprzekraczalnych terminów, szczególnie ważnych przy dotacjach.

Zaangażowanie

Twardy pragmatyzm łączymy z otwartością, dzięki czemu najtrudniejsze procesy rozwojowe stają się w naszym towarzystwie ciekawym wyzwaniem.