Kinga baranowska Kinga Baranowska

 

Konsultant HR, trener biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i studiów psychologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowego studium coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu w Stanach Zjednoczonych oraz w firmach konsultingowych i doradztwa personalnego w kraju, pracując przy projektach dla wiodących firm na rynku finansowym, logistycznym, energetycznym i telekomunikacyjnym. Specjalizuje się w tematyce: komunikacji wewnętrznej, budowania zaangażowania pracowników, internal branding i zarządzania zmianą. Realizowała badania opinii pracowników wraz z wypracowaniem rozwiązań doskonalących (Getin Noble Bank, Doosan Babcock Energy Polska), audyty całych systemów komunikacji wewnętrznej (Bank BGŻ), jak i poszczególnych narzędzi, np. wydawnictwa wewnętrznego (Carlsberg). Pracowała z kadrą menedżerską średniego i wyższego szczebla w obszarze komunikacji kierowniczej oraz zarządzania zmianą (PGNiG, PEKAES, UPC). Identyfikowała potrzeby szkoleniowe, budowała programy oraz przeprowadzała projekty szkoleniowe dotyczące zarządzania zespołem, sprzedaży, negocjacji oraz obsługi klienta. W swoim doświadzeniu ma również koordynowanie projektami rekrutacyjnymi opartymi na profilach kompetencyjnych, budowanie narzędzi oceny kadry menedżerskiej (ocena 180°), projektowanie i prowadzenie Development Center oraz pełnienie funkcji eksperta wspomagającego w projekcie unijnym dotyczącym przywództwa w edukacji.

Kontakt: tel. 791 179 054, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


K2Training

   

Katarzyna Mirkiewicz

Katarzyna Mirkiewicz 

 

Psycholog, pedagog i muzyk. Ukończyła z wyróżnieniem psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalno – pedagogicznym. Trener umiejętności miękkich. Prowadzi szkolenia z zakresu: komunikacji interpersonalnej, technik twórczego rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia, asertywności, automotywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie, psychologii w sprzedaży oraz psychologii w negocjacjach. Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET. Regularnie podwyższa swoje kompetencje trenerskie i coachingowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach, spotkaniach branżowych, stowarzyszeniach trenerów i coachów. Przeszkoliła pracowników takich firm jak: Polkomtel S.A., Deutsche Bank Polska S.A., International Tabacco, Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o., Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne S.A, TUV Rheinland Poland, TUI Poland, Totalizator Sportowy Sp. z o.o., Frosta Sp. z o.o., Narodowy Bank Polski. Współpracuje z kilkoma firmami szkoleniowymi (m.in. z Pracownią Kompetencji, High 5) oraz placówkami oświaty takimi, jak: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytet Warszawski oraz Warszawska Szkoła Reklamy. Posiada doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania procesami szkoleniowymi – od badania potrzeb szkoleniowych, poprzez projektowanie szkoleń, ich realizację po ocenę efektywności oraz w zakresie rekrutacji, sprzedaży, pozyskiwania klientów i utrzymywania z nimi długofalowych relacji. Członkini i współzałożycielka Instytutu Społecznych Działań Międzykulturowych, w którym odpowiedzialna jest za realizację projektów rozwojowych. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Polish Society for Training and Development.

Kontakt: tel.533 377 307, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KatarzynaKaźmierczak

Katarzyna Kaźmierczak

 

Psycholog społeczny, ze specjalizacją z zarządzania procesami szkoleniowymi oraz psychoedukacji (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warszawa). Trener i doradca rozwoju osobistego, coach. Prowadzi szkolenia głównie z zakresu asertywnej komunikacji interpersonalnej, kreatywności, efektywności osobistej, automotywacji, a także radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania własnymi emocjami. Ukończyła projekt Profesjonalny Trener Biznesu organizowany przez Schenk Institute (120 godzin). Partner zarządzający innowacyjnej firmy szkoleniowej K2 Training, która realizuje różnego rodzaju projekty rozwojowe oraz konsultingowe nastawione na zwiększenie efektywności osobistej, jak i wydajności organizacji. Doświadczenie biznesowe zdobywała w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Z branżą szkoleniową związana od kilku lat – jako uczestnik, organizator oraz prowadzący. Przeszkoliła przedsiębiorców oraz pracowników organizacji m.in. Entrade Grupa Energetyczna S.A., LOTTE Wedel Sp. z o.o., Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Główny Urząd Statystyczny, Bank Pocztowy, Bank Zachodni WBK, czy Technet Sp. z o.o. Stale poszerza swoje umiejętności oraz wiedzę uczestnicząc w warsztatach, seminariach i konferencjach, m.in. Expo HRM&D, Konferencje Akademii Kobiet Sukcesu oraz Sukcesu Pisanego Szminką, Warszawskiego Klubu Trenera, spotkaniach ToastMasters. Członek stowarzyszenia PSTD od początku jego istnienia.

Kontakt: tel. 517 058 975, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Dariusz Terendij

 

Pragmatyk z 20 letnim doświadczeniem. W swojej karierze zawodowej przeszedł przez wszystkie szczeble organizacji. Przez ostatnie 15 lat pracował jako Manager, Dyrektor Zarządzający, Doradca Zarządu oraz Członek i Prezes Zarządu firm i spółek kapitałowych różnych branż i sektorów. Od 2012 roku jest wykładowcą Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej.
Absolwent i doktorant Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Nauk o Zarządzaniu na Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Studia I i II stopnia ukończył na Politechnice Rzeszowskiej, zaś studia podyplomowe kontynuował w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania.
Posiada międzynarodowe certyfikaty Association of Project Management Group (APMG) potwierdzające specjalistyczne kompetencje w różnych obszarach zarządzania, m.in.: Management of Risk [MoR], Change Management [ChM], Managing Successful Programmes [MSP], Portfolio, Programme and Project Offices [P3O] oraz Prince2 na poziomie Practitioner [P2P].
Jest członkiem Polish Society for Training & Development, Regionalnej Izby Gospodarczej (Członek Zarządu 06/09-06/11) oraz Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Biznes partner, prelegent i uczestnik wielu międzynarodowych programów, projektów, misji gospodarczych i konferencji.
Autor publikacji naukowych, popularno-naukowych i branżowych w obszarze szeroko pojętych nauk o zarządzaniu.
Swoje zainteresowania koncentruje wokół problematyki ewaluacji i benchmarków efektywności biznesowej w organizacji oraz biznes partnerstwa, a także wielowymiarowych teorii satysfakcji z pracy w kontekście satysfakcji dystrybutywnej. 
W codziennej pracy inspiracje czerpie z nauki i doświadczenia, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką, zgodnie z pragmatyczną teorią prawdy, uzależniającą prawdziwość tez od praktycznych skutków.
Przygotowanie naukowe oraz doświadczenie w zarządzaniu czynią go wszechstronnym ekspertem.

Kontakt: tel. 666 228 498, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Macyra

Hanna Macyra

 

Jest absolwentką Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu, posiada tytuł doktora nauk humanistycznych. Karierę zawodową rozpoczynała od pracy naukowo-dydaktycznej na macierzystej uczelni. Była także wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Przez ponad 15 lat związana jest z biznesem, na stanowiskach kierowniczych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w różnych firmach, zarówno w dużych firmach polskich jak i w ponadnarodowych korporacjach międzynarodowych, takich m.in. jak GlaxoSmithKline, Metalplast, United Technologies Corporation, PCC, Konsalnet, Animex. Doświadczenie związane z HR zdobywała realizując wiele różnych projektów związanych ze zmianą kultury organizacyjnej, polityką wynagradzania i motywowania, polityką szkoleniową, doborem i rekrutacją, adaptacją nowych pracowników, planowaniem indywidualnego rozwoju, doborem liderów, oceną pracowników i informatyzacją w HR. Posiada certyfikat Akademii Trenera oraz międzynarodowy certyfikat Coacha’a ICC (International Coaching Community) oraz doświadczenie w prowadzeniu coachingów i trenerskie w obszarze aspektów zarządzania pracownikami oraz umiejętności miękkich oraz z zakresu narzędzi Lean – takich jak optymalizacja procesów, narzędzia ciągłego doskonalenia.

 

Kontakt: tel. 604 223 536, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

M. Wokowicz Spch

Magdalena Wołkowicz

 

Wykładowca akademicki z obszaru doradztwa zawodowego i job coachingu (Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Warszawie), doktorant Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowany trener biznesu Szkoły Trenerów House of Skills, słuchaczka Studiów podyplomowych Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Absolwentka Studium podyplomowego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie „Doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery” oraz Absolwentka Studium poradnictwa i counsellingu Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Certyfikowany psychometra badania kompetencji zawodowych metodą IP Career Coach (Way2Improve) oraz metodą CCQ – Kwestionariusza Kompetencji Zawodowych(L.Grant).  Specjalizuje się w realizacji projektów związanych z rozwojem pracowników i kadry managerskiej (coaching, AC/DC, diagnoza talentów) oraz zwolnieniami monitorowanymi – outplacementami i aktywizacją zawodową. Autorka publikacji prasowych dotyczących doradztwa zawodowego i współautorka publikacji dotyczących coachingu. Trener, konsultant z 15 letnim stażem w realizacji projektów m.in. dla: Japan Tobacco, Energis, MPWiK, Wedel, Danone, TP SA, CIECH, Bertelsman, Saint Gobain, Europejski Fundusz Leasingowy, Tesco, Eurolines, BNP Paribas bank, PKO SA, Okocim, Orbis, Pepsico, Państwowy Instytut Geologiczny, Boninex, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Departament Ochrony Powietrza, Ministerstwo Finansów, Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Wojewódzkie, Urzędy Administracji Państwowej, wybrane Sądy w całej Polsce, ZUS.
Jako freelancer pod marką Life Advisor prowadzi indywidualne doradztwo zawodowe i Job coaching oraz szkolenia otwarte rozwijające umiejętności psychospołeczne, współpracuje z Poradnią psychologiczną Integra.

Kontakt: tel. 608 321 293, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Rafal Hamela

Rafał Hamela

 

Menedżer odpowiedzialny za rozwój kilku międzynarodowych firm doradczych. Kierowany obiektywizmem, niezależnością i naturalną skłonnością do budowania sieci kontaktów. Dzięki temu wypracował rozbudowany i synergiczny ekosystem nieustannie wzbogacany o zasoby informacji i możliwości efektywnej współpracy. Kilkanaście lat doświadczeń w sprzedaży usług doradczych, konsultingowych, szkoleniowych, wdrożeniowych i zarządzaniu kompleksowymi projektami rozwojowymi.
Zarządza innowacyjną marką łączącą dostawców i klientów z różnych branż. HRhamela IDS (In-Depth Solutions) wykorzystuje gąszcz propozycji rynku doradczo - szkoleniowego i trudności w szybkiej ocenie jakości i adekwatności tych usług.
Kluczowe przewagi marki HRh IDS opierają się na:
• Wiedzy płynącej z udziału w masie projektów rozwojowych w różnych organizacjach i kontekstach.
• Dociekliwym i obiektywnym analizowaniu sytuacji klienta, bez ograniczenia własnymi zasobami kompetencyjnymi do późniejszej realizacji merytorycznej.
• Odkrywaniu kluczowych potrzeb, identyfikacji ograniczeń i rekomendowaniu właściwych rozwiązań, osób lub firm z doskonale rozpoznanego i wciąż eksplorowanego rynku wymienionych wyżej usług.
• Rozwoju dostawców.
• Monitorowaniu lub zarządzaniu projektami dla osiągnięcia określonych rezultatów biznesowych i maksymalizacji zwrotu z inwestycji w rozwój ludzi i zespołów Klienta.
Założyciel i szef merytoryczny DFHR (Dolnośląskie Forum HR) wyjątkowej organizacji wymiany praktycznej wiedzy ,doświadczeń i kontaktów. DFHR od 6 lat, skupia rocznie na comiesięcznych spotkaniach grono około 1000 lokalnych menedżerów, specjalistów i praktyków HR. Przewaga DFHR polega głównie na niezłomnych wartościach i zasadach przy doborze zarówno tematów spotkań jak i prelegentów.

Kontakt: tel. 791 680 473, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klienci, którzy nam zaufali:
 • GLS
 • Sits
 • Poczta
 • PGE
 • MRR
 • Lotto
 • Logos
 • Kruk
 • Konsalnet
 • ING
 • Tauron
 • Paradyż