Paweł Kopijer

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 606-659-012

Monika Ziaja

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 609-357-118

Michał Szczypek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 516-022-165

 

 

Jakie główne korzyści da mi franczyza?

Główną korzyścią jest możliwość rozwoju, zarówno osobistego jak i rozwoju własnego biznesu. Know-how objęte licencją jest na tyle dopracowane, sprawdzone i innowacyjne, że każdy profesjonalista rynku szkoleń zyskuje zarówno bardzo konkurencyjną perspektywę jak i atrakcyjny wachlarz nowych usług do tego samego klienta.

Kiedy następuje płatność za franczyzę?

Są dwa rodzaje opłat: up front i royalty. Pierwsza opłata jest kosztem uzyskania praw, uzyskania kompetencji produktowo-sprzedażowych oraz otrzymania różnego typu materiałów sprzedażowych i następuje przy podpisywaniu umowy franczyzowej. Druga opłata jest całkowicie uzależniona od sprzedaży i następuje w momencie, gdy Franczyzobiorca rozliczy z klientem, sprzedany przez siebie projekt.

Na jakie wsparcie mogę liczyć ze strony franczyzodawcy?

Zakres wsparcia jest wymieniony literalnie w umowie Franczyzowej. Najważniejszymi jednak elementami jest wsparcie w procesie sprzedaży, dające startującemu Franczyzobiorcy bezpieczeństwo i komfort w pierwszych miesiącach działania. Nie ma wówczas większych problemów ze stworzeniem własnej bazy prospektów, pomysłem jak do nich dotrzeć z ofertą, ani jak skutecznie poprowadzić rozmowy sprzedażowe. Nasz system sprzedażowy oferuje do wyboru, aż 6 różnych kanałów dotarcia, a także ogromną kampanię marketingową (przykładowo bierzemy udział merytorycznie i reklamowo w około 30 eventach HR rocznie)

Po jakim czasie mogę uzyskać zwrot z inwestycji?

Ponieważ w wymiarze finansowym inwestycja startowa to tylko 13 000zł, jej odzyskanie może dokonać się już na bazie pierwszej sprzedaży. Dodatkowo w grupie biznesowej 2CC na bieżąco realizuje się sporo pobocznych działań i projektów i często Franczyzobiorca ma możliwość niejako "od razu" zarobić na opłatę licencyjną. Wydaje się jednak, że zaczynając współpracę franczyzową dobrze jest przyjąć asekuracyjny okres 3 miesięcy.

Jak duży jest potencjał „rynku zbytu” klientów zainteresowanych usługami SEB-owymi?

W podstawowym segmencie (przedsiębiorstw) jest to około 20 000 potencjalnych klientów. Ale usługi objęte licencją są oferowane na co najmniej 3 segmentach rynkowych.

Na jakich zasadach mogę zrezygnować?

Wszystkie możliwości reguluje umowa franczyzowa, ale w uproszczeniu jest to możliwe zawsze i w każdej chwili, z zachowaniem okresu wypowiedzenia, pozwalającego "dokończyć" projekty będące w trakcie realizacji. Nie ma żadnych kosztów. Traci się wszelkie prawa do wykorzystywania know-how.

Kto może zostać franczyzobiorcą?

Każdy kto ma (lub planuje założyć) własną działalność biznesową w obszarze usług szkoleniowo-rozwojowych i ma polskie obywatelstwo.

Jakie usługi można oferować i wykonywać w ramach franczyzy?

Franczyzobiorca uzyskuje prawa do oferowania całej gamy usług doradczych i szkoleniowych. Część z nich realizowana bezpośrednio przez Franczyzobiorcę, a część przez licencjonowanych konsultantów SEB.

Jak jest regulowana kwestia prawa do metodologii i samego modelu SEB? (czy można go modyfikować/kopiować/rozpowszechniać/co należy przy tym dodawać)

Modelu SEB nie można modyfikować - jest chroniony prawem autorskim. Franczyzobiorca ma prawo do dowolnego dysponowania wszelkimi materiałami opisującymi wszystkie elementy metodologii bazującej na Modelu SEB.

Co się dzieje, gdy przy okazji spotkania w związku z produktami 2CC sprzedamy swoje projekty/produkty niezwiązane z franczyzą?

Jeżeli to jest klient przypisany w CRM z kodyfikacją inną niż "relacja własna", jest płacone tzw. odstępne, najczęściej 10%.

Co to jest cross-selling i jakie są tego korzyści?

2CC ma zawartych szereg partnerstw z innymi uznanymi podmiotami rynku usług HR. Część tych partnerstw działa w oparciu o tzw. cross-selling, czyli wzajemne polecanie swoich usług. Daje to możliwość maksymalizacji zarobku w procesach kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami, którzy nawet jeśli nie są w danym momencie zainteresowani usługami SEB, mogą akurat szukać usługi i produktu, który jest oferowany przez któregoś z naszych partnerów.

Jaka jest droga do zostania konsultantem SEB?

Każdy Franczyzobiorca może zadeklarować również chęć rozwoju kompetencyjnego w obszarze projektowania narzędzi i systemów zarządzania szkoleniami efektywnymi biznesowo. Jest wówczas objęty odrębnym, równoległym procesem wsparcia dającym mu możliwość uzyskania statusu konsultanta licencjonowanego SEB lub SEB/ROI. Taki proces trwa co najmniej 6 miesięcy i jest związany z odrębnymi opłatami.

 

1. Forma prawna współpracy

 • Franczyzobiorcy są podmiotami działającymi niezależnie i samodzielnie, korzystając ze wsparcia 2C Consulting.
 • Nie jest wymagane prowadzenie działalności gospodarczej, aby zacząć współpracę - jest to jednak wymóg formalny podpisania umowy franczyzowej

2. Doświadczenie franczyzobiorcy

 • Doświadczenie w obszarze szkoleń i konsultingu formalnie nie jest wymagane.
 • Kandydaci są weryfikowani przede wszystkim pod kątem doświadczenia sprzedażowego i potencjału biznesowego.
 • Wiedza merytoryczna jest uzupełniana w trakcie cyklicznych szkoleń, sesji coachingowych, spotkań oraz podczas asystowania w projektach wdrożeniowych.

3. Rozpoczęcie / zakończenie współpracy

 • Rozpoczęcie współpracy następuje po podpisaniu umowy i uiszczeniu opłaty licencyjnej.
 • Zakończenie współpracy w sytuacji złamania reguł umowy lub za obustronnym porozumieniem.

4. Umiejscowienie w strukturze i komunikacja wewnętrzna

 • Każdy z franczyzobiorców ma przypisanego opiekuna – konsultanta 2CC, z którym kontaktuje się w sprawach merytorycznych.
 • Sprawami formalnymi zajmuje się koordynator ds. franczyzy.
 • Franczyzobiorca nie ma formalnie przydzielonego regionu i może prowadzić działania w całej Polsce, mając w swoim CRM klientów z całego kraju
 • Na tyle, na ile to ma sens wykorzystujemy w komunikacji skype, google drive, drop box itp.

5. Nasza kultura pracy w Sieci

 • Cenimy wzajemnie swój czas, nie zabieramy go innym, jeśli nie musimy
 • Lubimy się i szanujemy, chcemy by czas zawodowy był też miło spędzonym czasem
 • Ufamy sobie i uczciwość wzajemną zakładamy a priori
 • Pomagamy sobie, nawet jeśli niekoniecznie mamy w tym interes

Kinga baranowska Kinga Baranowska

 

Konsultant HR, trener biznesu. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i studiów psychologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowego studium coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu w Stanach Zjednoczonych oraz w firmach konsultingowych i doradztwa personalnego w kraju, pracując przy projektach dla wiodących firm na rynku finansowym, logistycznym, energetycznym i telekomunikacyjnym. Specjalizuje się w tematyce: komunikacji wewnętrznej, budowania zaangażowania pracowników, internal branding i zarządzania zmianą. Realizowała badania opinii pracowników wraz z wypracowaniem rozwiązań doskonalących (Getin Noble Bank, Doosan Babcock Energy Polska), audyty całych systemów komunikacji wewnętrznej (Bank BGŻ), jak i poszczególnych narzędzi, np. wydawnictwa wewnętrznego (Carlsberg). Pracowała z kadrą menedżerską średniego i wyższego szczebla w obszarze komunikacji kierowniczej oraz zarządzania zmianą (PGNiG, PEKAES, UPC). Identyfikowała potrzeby szkoleniowe, budowała programy oraz przeprowadzała projekty szkoleniowe dotyczące zarządzania zespołem, sprzedaży, negocjacji oraz obsługi klienta. W swoim doświadzeniu ma również koordynowanie projektami rekrutacyjnymi opartymi na profilach kompetencyjnych, budowanie narzędzi oceny kadry menedżerskiej (ocena 180°), projektowanie i prowadzenie Development Center oraz pełnienie funkcji eksperta wspomagającego w projekcie unijnym dotyczącym przywództwa w edukacji.

Kontakt: tel. 791 179 054, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


K2Training

   

Katarzyna Mirkiewicz

Katarzyna Mirkiewicz 

 

Psycholog, pedagog i muzyk. Ukończyła z wyróżnieniem psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalno – pedagogicznym. Trener umiejętności miękkich. Prowadzi szkolenia z zakresu: komunikacji interpersonalnej, technik twórczego rozwiązywania problemów, kreatywnego myślenia, asertywności, automotywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie, psychologii w sprzedaży oraz psychologii w negocjacjach. Absolwentka Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET. Regularnie podwyższa swoje kompetencje trenerskie i coachingowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach, spotkaniach branżowych, stowarzyszeniach trenerów i coachów. Przeszkoliła pracowników takich firm jak: Polkomtel S.A., Deutsche Bank Polska S.A., International Tabacco, Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o., Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne S.A, TUV Rheinland Poland, TUI Poland, Totalizator Sportowy Sp. z o.o., Frosta Sp. z o.o., Narodowy Bank Polski. Współpracuje z kilkoma firmami szkoleniowymi (m.in. z Pracownią Kompetencji, High 5) oraz placówkami oświaty takimi, jak: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, Uniwersytet Warszawski oraz Warszawska Szkoła Reklamy. Posiada doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania procesami szkoleniowymi – od badania potrzeb szkoleniowych, poprzez projektowanie szkoleń, ich realizację po ocenę efektywności oraz w zakresie rekrutacji, sprzedaży, pozyskiwania klientów i utrzymywania z nimi długofalowych relacji. Członkini i współzałożycielka Instytutu Społecznych Działań Międzykulturowych, w którym odpowiedzialna jest za realizację projektów rozwojowych. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Polish Society for Training and Development.

Kontakt: tel.533 377 307, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KatarzynaKaźmierczak

Katarzyna Kaźmierczak

 

Psycholog społeczny, ze specjalizacją z zarządzania procesami szkoleniowymi oraz psychoedukacji (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warszawa). Trener i doradca rozwoju osobistego, coach. Prowadzi szkolenia głównie z zakresu asertywnej komunikacji interpersonalnej, kreatywności, efektywności osobistej, automotywacji, a także radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania własnymi emocjami. Ukończyła projekt Profesjonalny Trener Biznesu organizowany przez Schenk Institute (120 godzin). Partner zarządzający innowacyjnej firmy szkoleniowej K2 Training, która realizuje różnego rodzaju projekty rozwojowe oraz konsultingowe nastawione na zwiększenie efektywności osobistej, jak i wydajności organizacji. Doświadczenie biznesowe zdobywała w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Z branżą szkoleniową związana od kilku lat – jako uczestnik, organizator oraz prowadzący. Przeszkoliła przedsiębiorców oraz pracowników organizacji m.in. Entrade Grupa Energetyczna S.A., LOTTE Wedel Sp. z o.o., Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Główny Urząd Statystyczny, Bank Pocztowy, Bank Zachodni WBK, czy Technet Sp. z o.o. Stale poszerza swoje umiejętności oraz wiedzę uczestnicząc w warsztatach, seminariach i konferencjach, m.in. Expo HRM&D, Konferencje Akademii Kobiet Sukcesu oraz Sukcesu Pisanego Szminką, Warszawskiego Klubu Trenera, spotkaniach ToastMasters. Członek stowarzyszenia PSTD od początku jego istnienia.

Kontakt: tel. 517 058 975, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Dariusz Terendij

 

Pragmatyk z 20 letnim doświadczeniem. W swojej karierze zawodowej przeszedł przez wszystkie szczeble organizacji. Przez ostatnie 15 lat pracował jako Manager, Dyrektor Zarządzający, Doradca Zarządu oraz Członek i Prezes Zarządu firm i spółek kapitałowych różnych branż i sektorów. Od 2012 roku jest wykładowcą Warszawskiej Szkoły Zarządzania - Szkoły Wyższej.
Absolwent i doktorant Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Nauk o Zarządzaniu na Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Studia I i II stopnia ukończył na Politechnice Rzeszowskiej, zaś studia podyplomowe kontynuował w Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania.
Posiada międzynarodowe certyfikaty Association of Project Management Group (APMG) potwierdzające specjalistyczne kompetencje w różnych obszarach zarządzania, m.in.: Management of Risk [MoR], Change Management [ChM], Managing Successful Programmes [MSP], Portfolio, Programme and Project Offices [P3O] oraz Prince2 na poziomie Practitioner [P2P].
Jest członkiem Polish Society for Training & Development, Regionalnej Izby Gospodarczej (Członek Zarządu 06/09-06/11) oraz Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Biznes partner, prelegent i uczestnik wielu międzynarodowych programów, projektów, misji gospodarczych i konferencji.
Autor publikacji naukowych, popularno-naukowych i branżowych w obszarze szeroko pojętych nauk o zarządzaniu.
Swoje zainteresowania koncentruje wokół problematyki ewaluacji i benchmarków efektywności biznesowej w organizacji oraz biznes partnerstwa, a także wielowymiarowych teorii satysfakcji z pracy w kontekście satysfakcji dystrybutywnej. 
W codziennej pracy inspiracje czerpie z nauki i doświadczenia, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką, zgodnie z pragmatyczną teorią prawdy, uzależniającą prawdziwość tez od praktycznych skutków.
Przygotowanie naukowe oraz doświadczenie w zarządzaniu czynią go wszechstronnym ekspertem.

Kontakt: tel. 666 228 498, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Macyra

Hanna Macyra

 

Jest absolwentką Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu, posiada tytuł doktora nauk humanistycznych. Karierę zawodową rozpoczynała od pracy naukowo-dydaktycznej na macierzystej uczelni. Była także wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Przez ponad 15 lat związana jest z biznesem, na stanowiskach kierowniczych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w różnych firmach, zarówno w dużych firmach polskich jak i w ponadnarodowych korporacjach międzynarodowych, takich m.in. jak GlaxoSmithKline, Metalplast, United Technologies Corporation, PCC, Konsalnet, Animex. Doświadczenie związane z HR zdobywała realizując wiele różnych projektów związanych ze zmianą kultury organizacyjnej, polityką wynagradzania i motywowania, polityką szkoleniową, doborem i rekrutacją, adaptacją nowych pracowników, planowaniem indywidualnego rozwoju, doborem liderów, oceną pracowników i informatyzacją w HR. Posiada certyfikat Akademii Trenera oraz międzynarodowy certyfikat Coacha’a ICC (International Coaching Community) oraz doświadczenie w prowadzeniu coachingów i trenerskie w obszarze aspektów zarządzania pracownikami oraz umiejętności miękkich oraz z zakresu narzędzi Lean – takich jak optymalizacja procesów, narzędzia ciągłego doskonalenia.

 

Kontakt: tel. 604 223 536, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

M. Wokowicz Spch

Magdalena Wołkowicz

 

Wykładowca akademicki z obszaru doradztwa zawodowego i job coachingu (Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie, Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Warszawie), doktorant Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowany trener biznesu Szkoły Trenerów House of Skills, słuchaczka Studiów podyplomowych Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Absolwentka Studium podyplomowego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie „Doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery” oraz Absolwentka Studium poradnictwa i counsellingu Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Certyfikowany psychometra badania kompetencji zawodowych metodą IP Career Coach (Way2Improve) oraz metodą CCQ – Kwestionariusza Kompetencji Zawodowych(L.Grant).  Specjalizuje się w realizacji projektów związanych z rozwojem pracowników i kadry managerskiej (coaching, AC/DC, diagnoza talentów) oraz zwolnieniami monitorowanymi – outplacementami i aktywizacją zawodową. Autorka publikacji prasowych dotyczących doradztwa zawodowego i współautorka publikacji dotyczących coachingu. Trener, konsultant z 15 letnim stażem w realizacji projektów m.in. dla: Japan Tobacco, Energis, MPWiK, Wedel, Danone, TP SA, CIECH, Bertelsman, Saint Gobain, Europejski Fundusz Leasingowy, Tesco, Eurolines, BNP Paribas bank, PKO SA, Okocim, Orbis, Pepsico, Państwowy Instytut Geologiczny, Boninex, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Departament Ochrony Powietrza, Ministerstwo Finansów, Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Wojewódzkie, Urzędy Administracji Państwowej, wybrane Sądy w całej Polsce, ZUS.
Jako freelancer pod marką Life Advisor prowadzi indywidualne doradztwo zawodowe i Job coaching oraz szkolenia otwarte rozwijające umiejętności psychospołeczne, współpracuje z Poradnią psychologiczną Integra.

Kontakt: tel. 608 321 293, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Rafal Hamela

Rafał Hamela

 

Menedżer odpowiedzialny za rozwój kilku międzynarodowych firm doradczych. Kierowany obiektywizmem, niezależnością i naturalną skłonnością do budowania sieci kontaktów. Dzięki temu wypracował rozbudowany i synergiczny ekosystem nieustannie wzbogacany o zasoby informacji i możliwości efektywnej współpracy. Kilkanaście lat doświadczeń w sprzedaży usług doradczych, konsultingowych, szkoleniowych, wdrożeniowych i zarządzaniu kompleksowymi projektami rozwojowymi.
Zarządza innowacyjną marką łączącą dostawców i klientów z różnych branż. HRhamela IDS (In-Depth Solutions) wykorzystuje gąszcz propozycji rynku doradczo - szkoleniowego i trudności w szybkiej ocenie jakości i adekwatności tych usług.
Kluczowe przewagi marki HRh IDS opierają się na:
• Wiedzy płynącej z udziału w masie projektów rozwojowych w różnych organizacjach i kontekstach.
• Dociekliwym i obiektywnym analizowaniu sytuacji klienta, bez ograniczenia własnymi zasobami kompetencyjnymi do późniejszej realizacji merytorycznej.
• Odkrywaniu kluczowych potrzeb, identyfikacji ograniczeń i rekomendowaniu właściwych rozwiązań, osób lub firm z doskonale rozpoznanego i wciąż eksplorowanego rynku wymienionych wyżej usług.
• Rozwoju dostawców.
• Monitorowaniu lub zarządzaniu projektami dla osiągnięcia określonych rezultatów biznesowych i maksymalizacji zwrotu z inwestycji w rozwój ludzi i zespołów Klienta.
Założyciel i szef merytoryczny DFHR (Dolnośląskie Forum HR) wyjątkowej organizacji wymiany praktycznej wiedzy ,doświadczeń i kontaktów. DFHR od 6 lat, skupia rocznie na comiesięcznych spotkaniach grono około 1000 lokalnych menedżerów, specjalistów i praktyków HR. Przewaga DFHR polega głównie na niezłomnych wartościach i zasadach przy doborze zarówno tematów spotkań jak i prelegentów.

Kontakt: tel. 791 680 473, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozpoznawalna marka produktowa i renoma nazwiska franczyzodawcy.

Nasze produkty są rozpoznawalne przez określoną grupę odbiorców, co daje możliwość poszerzenia rynku, na którym obecnie funkcjonujesz i wzmacnia wiarygodność w oczach Klientów. Oznacza to również zmniejszenie ryzyka związanego z uruchomienia własnego biznesu poprzez podniesienie opłacalności ekonomicznej podejmowanych działań.

Sprawdzony pomysł, funkcjonujące na rynku produkty

Zapoznamy Cię z know-how firmy.  Inwestując stosunkowo nieduży kapitał ,  zyskujesz dostęp do gotowych  produktów pomysłów i modeli bez konieczności ich wypracowania,  co wydatnie przyspiesza realizację Twoich założeń biznesowych.

Cztery miesiące wsparcia ze strony osobistego coacha

Uruchamianie sprzedaży nowych dla siebie produktów zawsze wymaga czasu i mobilizacji. Każdy nowy Franczyzobiorca otrzymuje swojego opiekuna, który odpowiada za uzyskanie jak najszybszej pierwszej sprzedaży. Daje to szybsze wejście w oferowany system sprzedażowy oraz generuje pierwszy sukces, na którym można się najwięcej nauczyć.

Przewaga, dzięki byciu częścią grupy

Wejście do sieci franczyzowej umożliwia korzystanie z efektów kampanii promującej badanie TDI,  co ułatwia dostęp do klientów,  przy jednoczesnym zachowaniu efektywności kosztowej. Zyskujesz również  dostęp do potencjału wszystkich relacji franczyzodawcy i pozostałych konsultantów w wymiarze merytorycznym i sprzedażowym.

Logo 2CC

pasek

Franczyza

2CConsulting udziela licencji na sprzedaż i realizację określonego zakresu usług konsultingowych i szkoleniowych, firmowanych markami produktowymi 2C Consulting oraz naszych Partnerów.  

przycisk WIECEJ

img1  pasek

Badanie Efektywności Polityki Szkoleniowej

2CConsulting we współpracy ze Stowarzyszeniem PSTD jest inicjatorem pierwszego w Polsce profesjonalnego i kompleksowego badania efektywności polityki szkoleniowo-rozwojowej w organizacjach. Badanie oparte jest o autorski model Training and Development Integrity.

przycisk WIECEJ

Logo HRD BP pasek

Standard HRD BP

Projekt skierowany jest do doświadczonych specjalistów, którzy chcą budować współpracę z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi, nastawioną na osiąganie efektów biznesowych.

 przycisk WIECEJ

Logo SEB www pasek

Certyfikacja firm szkoleniowych

2CConsulting oferuje firmom szkoleniowym możliwość wdrożenia i certyfikowania Standardu SEB, który gwarantuje wysoką jakość realizacji usług szkoleniowo-rozwojowych, a przez to zwiększa przewagę konkurencyjną na rynku szkoleniowym.  

przycisk WIECEJ

 

Logo 2CC pasek

Systemy HR Biznes Partnerów

2CConsulting oferuje kompleksowe rozwiązania i narzędzia dla osób pracujących na stanowisku HR Biznes Partner.

ZAPYTAJ NAS mail telefon
 
 
Logo pasek

HRD Innovations EXPO 2015

8 października 2015 w Warszawie odbędą się targi dla branży szkoleniowo-doradczej, organizowane przez Stowarzyszenie PSTD. Więcej informacji na stronie targów www.hrexpo.pl.

Perspektywy 2014 - małe pasek

Perspektywy HR

Cykl konferencji biznesowych przygotowanych przez Wolters Kluwer. Planowane lokalizacje: Kraków, Katowice, Wrocałw, Warszawa, Gdańsk, Poznań. Więcej informacji na stronie wydarzenia.


logo-wip_2.jpg
 
pasek

Konferencja HR przy Kawie

18 marca 2015 w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji HR przy Kawie, organizowana przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Obejrzyj nasze prezentacje na stronie konferencji. Zapraszamy na kolejne edycje na jesieni.

Rozwiązania HR - małe pasek

Rozwiązania HR

8 października 2015 r. w Warszawie - IX edycja Konferencji dla branży HR organizowana przez Wolters Kluwer. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

QuoVadis
 
pasek

Quo Vadis Szkolenia

14 stycznia 2016r. w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się IV Edycja Konferencji Quo Vadis Szkolenia, podsumowująca Badania Benchmarków TDI w 2015. Rejestracja zacznie się od września 2015, więcej informacji na stronie www.quo-vadis-szkolenia.pl

WEJDŹ DO STREFY BONUSÓW  prezenty biale
Klienci, którzy nam zaufali:
 • GLS
 • Sits
 • Poczta
 • PGE
 • MRR
 • Lotto
 • Logos
 • Kruk
 • Konsalnet
 • ING
 • Tauron
 • Paradyż